Epson WF-4700 Series Maintenance Box WorkForce Pro C13T671500
- TootjadEpson
- Mudel: C13T671500
- Saadavus: 2
-
27€
Epson WF-4700 Series Maintenance Box WorkForce Pro C13T671500
| All | |
| Brutokaal | 0.20 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Netokaal | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer product family | WF-4700 Series Maintenance Box |
| Producer product name | WorkForce Pro C13T671500 |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Ühilduvad tooted | WorkForce Pro WF-4830DTWF WorkForce Pro WF-4820DWF WorkForce Pro WF-4745DTWF WorkForce Pro WF-4740DTWF WorkForce Pro WF-4730DTWF WorkForce Pro WF-4725DWF WorkForce Pro WF-4720DWF WorkForce Pro WF-3820DWF |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson wf-4700 series maintenance box workforce pro c13t671500, c13t671500, epson, tindid ja toonerid

